MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ s prvkami Dáta Snéhan
Klasická masáž patrí medzi najstaršie manuálne masáže. Je to súhrn masážnych hmatov, ktoré sa zameriavajú na uvoľnenie nielen fyzického ale aj psychického napätia vo svaloch.  Pridaním prvkov indickej ajurvédskej masáže Dáta Snéhan zabezpečím pre vás zvýšenie účinnosti klasickej masáže na vaše stuhnuté telíčko.

Klasická masáž vám taktiež priaznivo ovplyvní lymfatický systém, metabolizmus, nervový a tráviaci systém.

cenníkčas(min)  cena(eur)
po dohode, podľa potrieb klienta (tvár, hlava, šija, chrbát, horné končatiny, dolné končatiny, brucho, hrudník)30          13,00                   
t.j. za každých ďalších načatých 10min            4,30 

RELAXAČNÁ MASÁŽ
Relaxačná masáž aromatickým olejom patrí do odvetvia klasickej masáže. Je to vlastne súhrn jemných masážnych hma tov, ktoré sa zameriavajú na uvoľnenie svalového a psychického napätia. Používajú sa v prevažnej miere plošné hmaty a aromatický olej. Počas vykonávania manuálnej masáže dochádza k uvoľneniu svalovej partie, má priaznivý vplyv na lymfatický systém, metabolizmus a tráviaci systém.

cenníkčas(min)  cena(eur)
po dohode, podľa potrieb klienta (tvár, hlava, šija, chrbát, horné končatiny, dolné končatiny, brucho, hrudník)30             13,00                
t.j. za každých ďalších načatých 10min                 4,30     


REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexná masáž chodidiel sa vyznačuje masážou reflexných bodov, reflexných zón, ktoré sa nachádzajú na chodidle a priehlavku nohy. Reflexné zóny sú miesta, ktoré sú spojené s vnútornými orgánmi v ľudskom tele ako aj oporno-pohybovom aparáte ľudského tela.   

cenník                                                                                                                   čas(min) cena(eur)
pohybový systém30          15,00

 

Vaša IP adresa je: 35.175.191.168
Created by www.zencart.sk. Powered by Zen Cart
Get a Web Design Quote